29 stycznia 2011

Zielona herbata - czyżby panaceum na wiele dolegliwości? sport zdrowie dieta

Dodał/a: Admin
Zielona herbata i związki katechinowe w niej zawarte.

dodał marcel

zielona herbata panaceum na wiele dolegliwości

W wielu publikatorach namawia się nas do picia zielonej herbaty ze względu na jej lecznicze własności.Jest to dokładnie już udokumentowane w badaniach na całym świecie. Picie zielonej herbaty wiąże się ze znacznym obniżeniem niebezpieczeństwa zachorowania na nowotwór piersi, układu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem jelita grubego, prostaty, trzustki, wątroby i innych narządów.
Aktywność biologiczną zielona herbata zawdzięcza związkom polifenolowym Ogromną ilość naturalnych polifenoli zawierają preparaty zielonej herbaty dostępne już na rynku polskim.
Wśród polifenoli zawartych w zielonej herbacie główną rolę odgrywają katechiny. Najbardziej aktywnym związkiem katechinowym jest tzw. galusanian epigalokatechinyEGCG, następnie epigalokatechinaEGC, galusanian epikatechinyECG, epikatechinaEC oraz katechinaC.

Antyreklama żywności z McDonald’s. sport zdrowie dieta

Antyreklama żywności z McDonald’s

szkodliwa żywność w McDonalds

Szkodliwa żywność. Cukier zabójca.
Cukier zabójca

Cukier w postaci monosacharydów lub dwusacharydów znajdujemy w pożywieniu takim, jak słodycze, owoce, masło orzechowe, warzywa w puszkach, kostki rosołowe, lekarstwa, pasta do zębów, witaminy i bez mała wszystkie tak zwane produkty ‘beztłuszczowe”.
Zagrożenie dla zdrowia jakie stosowi jego regularne spożycie jest bezsporne. Zaobserwowano, że cukry proste potęgują objawy astmy, nasilają objawy chorób psychicznych, powodują zmienność nastrojów, zmiany osobowości, wspomagają powstawanie chorób układu nerwowego, przyspieszają rozwój chorób serca, wywołują cukrzycę, powodują powstanie kamieni żółciowych, przyspieszają wzrost ciśnienia, wywołują artretyzm, jednym słowem po prostu zabijają Cię!

Niektóre szkodliwe rafinowane cukry (omówione poniżej) prawie zawsze zmieniają się bezpośrednio w tłuszcz! Glukoza, fruktoza, cukroza, galaktoza, maltoza i laktoza są trawione i przyswajane z tak dużą prędkością, że organizm musi je zmienić w tłuszcze nasycone, które są kleiste z natury i dostają się do systemu naczyń krwionośnych. Zatkane w ten sposób arterie zwiększają szanse na wylew, cukrzycę i osłabiają wydolność fizyczną.

"Witamina B17" (amigdalina,amygdalina,laetrile,letril) lekarstwa na raka. sport zdrowie dieta!


autor marcel

"Witamina B17" (amigdalina, amygdalina, laetrile, letril) lekarstwem na raka


Występowanie "witaminy B17"

Najwyższe stężenie "witaminy B17" można znaleźć w przyrodzie

Lineye.pl