04 lutego 2011

Dieta Antystresowa...

autor Magdalena S

Czy stres można złagodzić? Sprawdź sam.

"Bądź odważny i radosny! Dziś pierwszy dzień reszty twego życia."
A. L’ Arko

Dieta,Zdrowie, Dieta Kopenhadzka

autor Magdalena.S  

 


Dzisiejszy wpis będzie o kolejnej diecie. Dokładnie jak tytuł wskazuje o Diecie Kopenhadzkej inaczej nazywanej dietą 13-dniową.

Dieta, Zdrowie, Dieta Montignaca..

dodał marcel

autor Magdalena.S                        

      Dieta MontignacaDzisiaj trochę na temat diety Montignaca.

Jest to dieta podczas której można schudnąć 3 kg w 2 tygodnie. Chudnie się może powoli ale jest to dieta podczas której pozwala się na wypicie kieliszka wina i nie skazuje na głodowanie.

Dieta ta polega na starannym wybieraniu produktów, które nie dopuszczają do dużych wzrostów stężenia glukozy we krwi. Dieta Montignaca wymaga tylko przestrzegania kilku zasad i częstego zaglądania do tabel glikemicznych.
Zdrowie,Serce,potas,wapń,sód,magnez... sport zdrowie dieta!

dodał marcel

Czterech wspaniałych dla naszego serca. Razem współpracują zapewniając mu zdrowie i energię do ciężkiej pracy. Oto pierwiastki które nadają sercu dobry rytm.Potas

Dzieki niemu uaktywnia się enzym, który dostarcza sercu energii, pobudzając je do pracy. Potas wraz z magnezem i wapniem sprawia że nasz najważniejszy mięsień bije regularnie. W czasie wysiłku fizycznego wzmaga skurcze serca, by lepiej dotlenić organizm. Jednocześnie bardzo dobrze wpływa na jego rozkurczanie, wydłużając czas wypoczynku. Ponadto pierwiastek ten reguluje nadciśnienie tętnicze, a co za tym idzie - ciśnienie krwi.
Na tym nie kończą sie zalety potasu - odgrywa on ważną rolę w funkcjonowaniu układu nerwowego. Warunkuje także prawidłową pracę mięśni, wpływając na sprawność ruchową. Potas pobudza również wydzielanie insuliny oraz uczestniczy w spalaniu węglowodanów i białek. Pierwiastek ten bierze udział w dotlenianiu mózgu, dzieki czemu poprawia koncentrację.

Lineye.pl