03 lutego 2011

Sport, piłka nożna transfery piłkarskie zamknięte.


dodał marcel

Piłka nożna, transfery piłkarskie zamknięte.
Nasze kluby piłkarskie, czyli okienko transferowe zamknięte! Kilka zdań co w naszych klubach i co się zmieniło?

Jagiellonia Białystok

Lider zakończył wzmocnienia, i rozpoczął etap przygotowań ,a głownym tematem jest transfer reprezentanta Armenii Arzumanjana, który zamiast do Śląska trafił do Jagielloni Białystok. Dlaczego "Jaga"? - kwestie finansowe poróżniły dwa kluby i dlatego gracz nie trafił do Wrocławia. Ormianin, który ostatnio był piłkarzem duńskiego Randers i świetnie tam dawał sobie radę, otrzymał korzystniejsze warunki finansowe stąd przez 3,5 roku będzie zawodnikiem lidera naszej ligi. Operacja sprowadzenia Arzumanjana kosztowała działaczy "Jagi", ok. 200 tys. euro.

Dr Joe Prendergast - witamina D - cudowny lek na raka sport zdrowie dieta!

Dr Joe Prendergast - witamina D - cudowny lek na raka
Dodał/a: Admin

dodał marcel

W tym krótkim filmie Dr Joe Prendergast przedstawia nam kilka informacji na temat zadziwiających właściwości witaminy D w walce z rakiem, astmą oraz innymi chorobami, których konwencjonalna medycyna nie jest w stanie wyleczyć. Jest także skutecznym lekarstwem na raka piersi, astmę - podnosi skuteczność systemu immunologicznego od 3-5 razy.

Tłumaczenie: Redmuluc
Dzięki za tłumaczenie tego oraz innych filmów Redmuluc - dzięki za czas który na to poświęcasz i filmy które zamieszczasz na Youtube - odwalasz naprawdę kawał dobrej roboty! Gorąco polecam także stronę autora tłumaczenia: DavidIcke.pl oraz kanał youtube.

również


http://www.sport-marcel.blogspot.com/

Szkodliwa żywność, Zdradzona tajemnica trujących własciwości margaryny sport zdrowie dieta!

Dodał/a: Ijoseph

dodał marcel
Na wyjaśnienie roli tłuszczów roślinnych i zwierzęcych w zagrożeniu miażdżycą poświęciłam cztery lata pracy, przestudiowałam ponad 600 publikacji z różnych ośrodków naukowych z całego świata. I aktualnie nie mam cienia wątpliwości, że hipercholesterolową teorię miażdżycy wymyślono w celu zdyskredytowania tłuszczów zwierzęcych i wprowadzenia do diety ludzi znacznie tańszych olejów roślinnych oraz margaryn. Rozmowa z prof. Grażyną Cichosz

- Masło jest do jedzenia, a margaryna na sprzedaż.

To margaryna nie nadaje się do jedzenia?

- Nie ma w niej nic zdrowego.

A codziennie w reklamach słyszę, że margaryna jest zdrowa.

- Mówi się, że margaryna jest źródłem niezbędnych dla organizmu człowieka nienasyconych kwasów tłuszczowych. Owszem, ale nie mówi się, że w procesach technologicznych, jakim jest poddawana, zanim trafi na nasze stoły, te nienasycone kwasy są przekształcane w nasycone. W dodatku powstają sztuczne izomery trans, które są obce dla organizmu człowieka. Nie tylko więc nie ma z nich żadnego pożytku, lecz wręcz przeciwnie - szkodzą.

Nigdy nie wierz reklamom, czyli jakie ciekawe składniki znajdziemy w płatkach dla dzieci... sport zdrowie dieta!

Dodał/a: Agnes

dodał marcel

Reklamowane są jako pełne witamin i mikroelementów, a w rzeczywistości, obok tłuszczów trans i cukrów znajdziemy w nich nawet opiłki żelaza.
Wydaje Ci się, że skoro w telewizorze płatki śniadaniowe są reklamowane jako jeden z najzdrowszych produktów, jaki możesz podać swojemu dziecku co rano, to jest to prawda? Nic bardziej mylnego. Producenci żywności dla dzieci oszukują rodziców. A żywność reklamowana jako zdrowa i bezpieczna pełna jest szkodliwych tłuszczów, cukru i soli - donosi "The Daily Mail". Dlaczego rodzice tego nie wiedzą? Bo nie czytają oznaczeń na składzie produktów, jeśli na opakowaniu widzą tabelkę pełną witamin i minerałów. Nie robi tego aż 92 proc. brytyjskich rodziców - wynika z badań przez British Heart Foundation. Tymczasem płatki śniadaniowe oprócz wartościowych składników odżywczych obfitują w cukier i tłuszcze nasycone.

Nordic Walking. Maszerujący z kijkami. sport zdrowie dieta!

dodał marcel

Maszerujący z kijkami

Autorem artykułu jest Mieczysław Olszewski

Widok "maszerujących z kijkami" już nikogo nie dziwi, bowiem w ostatnim czasie zdobyli oni rzesze zwolenników i nie bez kozery; to nie tylko sprawa mody, ale to aktywność ruchowa na wagę złota określana mianem Nordic Walking.

Czym więc jest Nordic Walking ?

Nordic Walking różni się od zwykłego maszerowania tym, że przy pomocy specjalnie zaprojektowanych kijków, które ściśle przylegając do dłoni podczas poruszania się zmuszają do wysiłku większość mięśni naszego ciała zapewniając trening nogom, biodrom, rękom, barkom, ramionom oraz mięśniom klatki piersiowej. Wszystkie mięśnie pracują zdecydowanie inaczej niż podczas zwykłego marszu, szczególnie ramiona są wzmacniane stając się mocniejszymi i bardziej wytrzymałymi.


Lineye.pl