04 stycznia 2011

Catering Dietetyczny

Chcesz schudnąć? na nie masz czasu gotować? Dieta Dukana, Dieta Montignaca, Dieta 1000-1500 kalorii .... uważasz, że nie masz szans na wytrawnie w swoich założeniach? Ze 5 kilogramów mniej nie jest możliwe?
Z pomocą na pewno ci się uda!!

zestaw warzyw
W dzisiejszych czasach media promują zdrowy styl życia, zdrowy sposób odżywiania się, siłownie, fitness, baseny, diety.

A kto ma czas robić zakupy?
Gotować dla siebie coś zupełnie innego niż dla pozostałych członków rodziny?
Liczyć kalorie?Rozejrzyj się dookoła siebie? Może znajdziesz w swoim mieście firmę, która oferuje przygotowywanie posiłków zgodnych z wymogami diety, na której jesteś.
Dieta Dukana - proteinowa, wyrzekamy się wszelkich węglowodanów, nie jest proste przygotowywać siebie posiłki na tyle różnorodne, aby szybko z niej nie zrezygnować. Znowu ten brak czasu...
Dieta Montignaca - tyle zasad, IG - a co to takiego? o co chodzi z tym durum...
IG to indeks glikemiczny, durum - gatunek zboża. Nie musisz znać tych wszystkich zasad, pozwól innym myśleć o tym za Ciebie
1000 - 1500 kalorii - to ciągle liczenie, liczenie i jeszcze raz liczenie...
Firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym policzą wartość kaloryczną produktów za Ciebie.

Pamiętaj jednak, że dieta jest kwestią indywidualną dla każdego człowieka, powinna być odpowiednio dobrana, dopasowana do wieku, płci, trybu życia, charakteru pracy a przede wszystkim do stanu zdrowia, dopiero wówczas możemy mówić o zdrowej diecie. Rolą diety jest naprowadzenie na ścieżkę prawidłowych nawyków żywieniowych.
Posiłki, które spożywać będziesz każdego dnia naprowadzą Cię na odpowiednią ścieżkę odżywiania się w przyszłości.

Zanim zdecydujesz się na dietę, skontaktuj się z reprezentantem firmy cateringowej, możesz mieć pewność ze Ci doradzi.

Dieta Dukana - chudniesz - nawet ok 12 kg w 3 miesiące, ale rezygnujesz z bardzo wielu produktów. Jest to dieta dla wytrwałych ponieważ rezygnujesz z wszelkich węglowodanów - należy pamiętać, że cukry również nimi są, zatem owoce również wykluczamy. Można oczywiście czasem pozwolić sobie na deser, ale tylko zgodnie z zasadami diety.
Dieta Montignaca - jemy w zasadzie wszystko oczywiście mając na uwadze IG spożywanych produktów. Należy również pamiętać o zasadach łączenia grup produktowych. Do słodzenia np. fruktoza, ma niski IG.

Dieta Dukana oraz Montignaca nie są typowymi dietami, ponieważ można najadać się do syta
Diety 1000 kalorii - skuteczna, ale należy liczyć się z napadami głodu i nie należy decydować się na nią, jeżeli nasz organizm przyzwyczajony jest to 2500 kalorii dziennie, ponieważ nie wytrzymamy napadów głodu. Zacznijmy od 1500 kalorii,po tygodniu przejdź na 1200, jeżeli uznamy, że nasz organizm wytrzyma dalszą redukcję kalorii to możemy przejść na dietę 1000 kalorii.
To samo jest w przypadku gdy mamy bardziej fizyczną pracę, mężczyznom również nie poleca diety 1000 kalorii - jest to zbyt mała dawka energetyczna.


Hanna Piasecka
CATERING NA DIECIE
tel. +48 514 917 640 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lineye.pl