07 lutego 2011

Zdrowie, MMS - przepis Jima Humble

Dodał/a: Jamal

dodał marcel
MMS nie jest lekiem, lecz naturalnym środkiem mineralnym wzmacniającym system immunologiczny.
MMS
Chodzi tu o minerał, chloryn sodu NaClO2, z którego pozyskuje się MMS. Uwodniony chloryn sodu używany jest do oczyszczania wody, dezynfekcji, w fotografice, farbiarstwie.

Cudowny Suplement Mineralny (Miracle Mineral Supplement w skrócie MMS) wzmacnia system immunologiczny i nie jest przeznaczony do leczenia określonej choroby - wzmacnia go do poziomu, który pozwala mu pokonywanie wielu chorób, często w czasie krótszym niż 24 godziny. I tak na przykład malaria, jeden z dzisiejszych głównych zabójców ludzi, jest pokonywana z pomocą tego suplementu zwykle w ciągu zaledwie czterech godzin. Sprawdzono to w klinicznych próbach przeprowadzonych w Malawi we wschodniej Afryce, w których za każdym razem udawało się zabić pasożyty malarii bytujące w organizmie człowieka. Już ponad 75000 ofiar tej choroby przyjęło ten suplement, co pozwoliło im wrócić do pracy i prowadzić normalne produktywne życie. Po przyjęciu tego suplementu ludzie cierpiący na AIDS często w ciągu trzech dni pozbywają się tej choroby, zaś inne choroby i dolegliwości po prostu znikają.

1)         Będziecie potrzebowali przynajmniej 15-uncjową butelkę. Może być czysta (przeźroczysta) plastikowa, jeśli nie zamierzacie trzymać tego płynu w butelce dłużej niż parę dni. Np. w przypadku, gdy zamierzacie [nieco później] płyn przelać do ciemnych butelek lub pojemników. Ale bezwzględnie nie zostawiajcie płynu w przeźroczystej butelce. W istocie możecie też pozostawić go w takiej czystej butelce, jeśli przechowujecie ją w dobrze zamkniętej szafce. Nie zostawiaj jej w lodówce, gdyż jest ona zbyt często otwierana na światło.
2)         Przynajmniej kwartę [0,946 1] destylowanej wody. Nie korzystajcie z żadnego innego rodzaju wody. Można użyć oczyszczoną wodę, jeśli jest opisana stwierdzeniem „Dla wszystkich zastosowań wody destylowanej." Nie używajcie wody źródlanej lub mineralnej o ile nie jest to sytuacja wyjątkowa i nie możecie czekać.
3)         Plastikowy dzban z dobrym dziobkiem do wylewania.
4)         Rondel o pojemności jednej kwarty lub większy, który można podgrzewać. Nie używajcie metalowego naczynia (stal nierdzewna także nie nadaje się). Użyjcie szkła lub produktu Corning Ware albo naczynia z nowym pokryciem teflonem, które nie ma rys o głębokości sięgającej metalu.
5)         Jakąś w miarę dokładną wagę. Powinna mieć dokładność 1/10 grama. Nadaje się do tego celu elektroniczna waga pocztowa. Pocztową wagę sprężynową też można użyć, jeśli macie dokładne ciężarki do jej wyważenia bezpośrednio przed użyciem.
6)         Czarny marker (pisak). Koniecznie miejcie go pod ręką.
7)         Pewną liczbę małych butelek do przelania roztworu MMS po przyrządzeniu. Wiele aptek ma małe brązowe butelki z zakraplaczem. Można je użyć, ale nie wolno dopuścić, aby roztwór MMS dostał się do górnej gumowej bulwy. Jeśli taką butelkę przewrócicie, należy zdjąć zakraplacz i starannie umyć go w wodzie.
8)         Będziecie potrzebowali przynajmniej 100 g chlotynu sodu. Kupując ten związek chemiczny, upewnijcie się, że jest to chloryn (ang. sodium chlorite, NaC102) a nie chlorek (chloride, NaCl czyli sól kuchenna). Ten drugi nie nadaje się. Zwróćcie uwagę, że chloryn sodu ma postać płatków - białych lub nieco żółtych.
Sprawdzanie proszku chlorynu sodu czy jest prawdziwy
Obawiam się, że ktoś może próbować wmówić wam, że jakiś inny proszek jest chloiynem sodu po to, aby wasza kuracja kogoś nie powiodła się, albo jakiś ekspedient może niedostatecznie znać się na rzeczy, by sprzedać właściwy proszek. Dlatego tutaj wyjaśnimy, jak możecie upewnić się ponad wszelką wątpliwość, że macie właściwy proszek. Przede wszystkim musicie kupić paski, które używa się do sprawdzania zawartości chloru w sklepach zaopatrzenia basenów (pływalni). Cena wynosi 6 do 12 dolarów za 50 pasków.
(1)       Kiedy otworzycie opakowanie, chloryn sodu musi być w postaci płatków. Jeśli płatków nie ma, możecie założyć, że to nie jest chloryn sodu, ale kontynuujcie proponowane tutaj dalsze kroki. Jeśli substancja przejdzie te testy, jest to rzeczywiście chloryn sodu, ale z jakiegoś powodu płatki zostały zmielone zanim je otrzymaliście.
(2)       Rozdrobnijcie kilka płatków na proszek (np. kładąc płatki do jednej łyżki stołowej i rozgniatając drugą łyżką).
(3)       Wsypcie 1 łyżeczkę do herbaty tego proszku do pustej szklanki i dodajcie trzy pełne łyżeczki (do herbaty) wody destylowanej. Zakręcajcie delikatnie szklanką do czasu, aż proszek całkowicie rozpuści się w wodzie. Aby usprawnić rozpuszczanie, możecie całość troszkę podgrzać albo podgrzać te trzy łyż^zki wody przecLdodaniem-do proszku.
(4)       Teraz wpuśćcie 10 kropli tego roztworu do pustej szklanki i dodajcie 1 łyżeczkę od herbaty octu. Może to być dowolny ocet pod warunkiem, że ma oznaczenie „5% kwasowości." Poczekajcie trzy minuty.
(5)       Zmoczcie tym roztworem pasek basenowy. Powinien wskazać obecność chloru w ilości przynajmniej 1 ppm (część na milion). W rzeczywistości pasek wskazuje zawartość dwutlenku chloru (paski takie nie odróżniają tych dwóch związków).
(6)       Teraz zmoczcie drugi pasek ale początkowym roztworem, z którego pobraliście owe 10 kropli. Pasek powinien wskazać brak zawartości chloru w roztworze (gdyż nie dodaliście do niego octu). Jeśli jednak wskaźnik poziomu chloru wykazuje jakąś jego zawartość, coś jest niedobrze. Powtórzcie test i jeśli roztwór bez octu ciągle pokazuje obecność chloru, nie używajcie tej substancji. Pamiętajcie też, że jeśli [prawdziwy] roztwór pozostawicie na wiele godzin, wtedy może on wykazywać niewielka zawartość chloru.
Jeśli wasz proszek nie przechodzi kroku (3) lub (6), znaczy to, że nie macie proszku chlorynu sodu. Ktoś oszukuje was lub popełnił błąd. Dla pewności przeprowadźcie test jeszcze raz. Jeśli nie przejdzie testu, nie używajcie tej substancji. Nie oskarżajcie nikogo. Nikogo nie martwcie. Po prostu poproście o jakiś prawdziwy materiał. Jeśli wasz proszek jest w porządku, postępujcie według kroków podanych poniżej.
Krok 1: Sprawdźcie, czy w waszej butelce chlorynu sodu jest rzeczywiście 100 g czyli 3,54 uncje.
Krok 2: Odmierzcie dziewięć uncji [ok. 250 g] destylowanej wody i wlejcie ją do podgrzewanego naczynia. Baczcie by było dokładnie 9 uncji.
Krok 3: Teraz wrzućcie te 3,54 uncje (100 g) chloiynu sodu do 9 uncji wody w podgrzewanym naczyniu. Naczynie nie powinno być jeszcze podgrzewane. Połóżcie je na gorącej płycie i mieszajcie do czasu, aż się rozpuści. Gdy białe płatki (lub proszek) juz się całkiem rozpuszczą, natychmiast zdejmijcie naczynie z piecyka. Nigdy nie należy podgrzewać do wrzenia. Gdy chloryn sodu w końcu rozpuści się, roztwór powinien być tylko ciepły. Nigdy nie odchodźcie zostawiając roztwór na gorącym piecyku. Płatki rozpuszczają się szybko. Pozostańcie, mieszając, aż się rozpuści. Krok 4: Płyn powinien być żółty i klarowny. Przelejcie to do dzbana a następnie nalejcie z niego do plastikowego pojemnika z przykrywką. Zakryjcie pojemnik i odstawcie do wystygnięcia.
Ostrzeżenie: Jeśli MMS wyleje się na stół lub podłogę, musi zostać obficie zmyty wody. Nie dopuszczajcie do jego wyschnięcia. [Pozostały] po wyschnięciu biały proszek jest bardzo łatwopalny.
Krok 5: Kupcie butelkę ciemno zabarwioną albo pewną liczbę takich buteleczek i przelejcie z pierwotnej butelki, o ile ta nie była ciemna. Przygotujcie etykietki z danymi wymienionymi niżej i naklejcie je na butelki. Do zrobienia etykiet można użyć komputera. MMS ma trwałość kilku lat. Powinien być opatrzony jak największą ilością danych na etykietce, co będzie ważne dla kogoś za parę lat później, kto może zechcieć go użyć. Na przykład, jeśli huragan zniszczy znaczną część waszego domu, a na pomoc nie można liczyć wcześniej niż za kilka dni, gdy butelka posiada właściwą informację, możne wam pomóc albo nawet uratować życie. Gdyby stała tam ciemna butelka bez nalepki, nikt nie wiedziałby, że można to użyć.

Tak więc, minimum informacji, która powinna znaleźć się na każdej butelce MMS mogłaby wyglądać tak: „Sposób użycia: Wlej 25 kropli z tej butelki i jedną małą łyżeczkę (do herbaty) octu do pustej szklanki. Wymieszaj i odczekaj trzy minuty. Dodaj szklankę soku jabłkowego i wypij. Dla dzieci przyrządza się tak samo, ale dawka powinna wynosić 3 krople na każde 25 funtów (11,4 kg) wagi ciała Dla niemowląt użyj dwóch kropli. Jeśli wystąpią mdłości, zastosuj mniejsze dawki do czasu aż organizm będzie tolerował pełną dawkę. Po jednej godzinie wymagana jest druga dawka. Sok jabłkowy można zastąpić winogronowym albo ananasowym. Nie używaj soku pomarańczowego! MMS - Cudowny mineralny suplement Pomaga przezwyciężyć takie objawy jak gorączka, mdłości, bóle głowy, bóle mięśni i inne tego rodzaju symptomy. Jest to mineralne uzupełnienie diety. Ostrzeżenie: Nie stosować bezpośrednio w pełnym stężeniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zmywać z ciała lub oczu dużą ilością wody."
Jak rozpoznać, czy MMS pomoże w leczeniu nowotworu oraz sposób leczenia raka? O tym, że MMS pomoże w walce z rakiem możecie dowiedzieć się coś analizując mdłości. Jeśli rozpoczynacie od, powiedzmy, jednej kropli albo pół kropli a to nie przyprawia was o mdłości, zwiększacie dawkę dwukrotnie w ciągu dnia, raz rano, drugi raz wieczorem. Tzn., jeśli 1 kropli rano nie powoduje mdłości, próbujcie późnym popołudniem lub wieczorem jedną pełną kroplę. Następnego rana bierzecie dwie krople, a wieczorem trzy. Wcześniej czy później, przy pewnej liczbie kropli poczujecie mdłości. Wtedy o następnej porze albo dwa razy po kolei zmniejszacie dawkę o jedną lub dwie krople, po czym wracacie do zwiększania liczby kropli. Zawsze zwracajcie uwagę na moment, gdy pojawiają się mdłości, po czym spożywajcie mniejszą dawkę a potem próbujcie zażywać więcej. Będziecie wiedzieli, że ta kuracja pomoże wam, jeśli zdołacie przejść punkt, w którym przychodzą mdłości i zwiększyć dawkę (liczbę kropli). Kiedy przychodzą mdłości, to znaczy, że część raka została zniszczona, a teraz ciało wydala truciznę. To, że ciało jest zdolne oczyścić się z tej trucizny, jest częścią procesu leczenia. Ciało potrafi wydalić tę truciznę, ale może to być związane z mdłościami lub biegunką albo wymiotami. Nie jest to zły objaw. Istotą jest to, że gdy nowotwór ulega niszczeniu, ciało musi wydalić trucizny. W miarę jak rak jest niszczony ciało jest zdolne do tolerowania coraz większej liczby kropli. I to jest właśnie wskaźnik: czy ciało potrafi znosić coraz więcej kropli. Jeśli stwierdzicie, że w końcu możecie zwiększyć liczbę kropli bez wystąpienia mdłości, macie wskazówkę, że ciało dobrze wypełnia swoje zadanie.
Kiedy mówię o kroplach MMS, zawsze mam na myśli to, te macie dodać je do 5 razy tyle kropli roztworu kwasu cytrynowego albo limonowego lub kwasku cytrynowego, odczekać trzy minuty, a potem dodać 1/3 lub 2/3 szklanki wody albo soku i wypić. Nigdy nic zażywajcie MMS bez dodania kwasu cytrynowego albo limonowego lub kwasku cytrynowego, albo w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie macic kwasów cytrynowych, użyjcie octu. Używajcie tylko soków jabłkowych, winnych lub ananasowych, które nie mają dodatku witaminy C, czyli kwasu askorbinowego.
STANDARDOWA PROCEDURA KURACJI MMS Uwaga: Stosując się do poniższych instrukcji, miejcie na uwadze ten ustęp. Zawsze aktywujcie krople MMS za pomocą jednego z kwasów spożywczych: krople soku cytrynowego albo limonowego (łac. Citrus aurantifolia) bądź krople roztworu kwasku cytrynowego (aby uzyskać ten roztwór wsypcie 1 płaską łyżkę stołową kwasku do 9 łyżek wody; przechowujcie to w zamykanej butelce). Zawsze stosujcie 5 kropli jednego z tych kwasów spożywczych na każdą kroplę MMS, wymiesząjcie w suchej szklance i odczekajcie 3 minuty; następnie dodajcie 1/3 lub 2/3 szklanki wody lub soku i wypijcie. (Możecie wydłużyć te 3 minuty do 10 minut, a po dodaniu soku lub wody możecie odwlec wypicie do jednej godziny.)
  1. Wszystkie sposoby użycia MMS w obu Amerykach zaczynają się od jednej lub dwóch kropli. Nigdy nic zaczynajcie od więcej niż 2 kropie. Osoby bardzo chore lub uczulone powinny zaczynać od 1 kropli. Aktywujcie krople tak jak podano wyżej.
  2. Jeśli dobrze znosicie krople i nie zauważacie mdłości przy pierwszej dawce, zwiększcie drugą dawkę o jedną kroplę. Jeśli odczujecie mdłości, zredukujcie ilość kropli w następnej dawce. Przyjmujcie dwie dawki na dzień - jedną rano i jedną wieczorem. Zwiększajcie porcje o jedną kroplę za każdym razem, gdy bierzecie kolejną dawkę. Gdy przyjdą mdłości, zredukujcie dawkę o jedną kroplę; gdy będzie silna biegunka, zredukujcie o dwie lub trzy krople. Normalnie, zredukowaną dawkę stosujcie na jedno lub dwa zażycia zanim wrócicie do dawki, która powodowała mdłości. Uwaga: Gdy wystąpi biegunka, albo nawet wymioty, nie będzie to zły znak. Po prostu ciało pozbywa się trucizn i oczyszcza się. Każdy mówi, że czuje się znacznie lepiej po biegunce. Na biegunkę nie musicie brać żadnego lekarstwa. Przejdzie tak szybko, jak przyszła. Nie potrwa długo. Nie jest to prawdziwa biegunka, gdyż ciało tylko oczyszcza się. Nie jest powodowana przez bakterie bądź wirusa. Gdy trucizna zostanie wydalona, biegunka przechodzi.
  3. Stosujcie procedurę opisaną w punkcie 2. powyżej do czasu, aż dojdziecie do 15 kropli dwa razy dziennie bez objawów mdłości. Potem zwiększcie przyjmowanie tej dawki do trzech razy na dzień na przynajmniej tydzień, po czym zmniejszcie dawkę do 4 - 6 kropli na dzień dla starszych osób a 4 - 6 kropli dwa razy na tydzień dla młodszych. Uwaga: Gdy skończycie realizować krok 3 opisany powyżej, znaczy to, że większość brzemienia wirusów, bakterii, pleśni i drożdży macie już usunięte z ciała. Wasze ciało jest czyste. Nie musicie już martwić się o zapewnienie pożywki dla tych mikroorganizmów. Będzie już po cukrzycy, zatem nie musicie się przejmować cukrem. Nic będziecie musieli martwić się o nadpobudliwość trzustki, co powoduje wstrząs insulinowy. Będzie ona dostarczać wam akurat tyle insuliny, ile trzeba, by zbić poziom cukru do właściwej wysokości (nie będziecie czuć się senni po zjedzeniu batonika). Wtedy to wasze ciało będzie zdolne łatwo przyswajać witaminy, minerały i wiele innych składników odżywczych, których mogło mu dotąd brakować. Z czasem powinniście czuć się coraz lepiej. Nic zaprzestawajcie zażywania MMS. Dla dzieci: Sposób postępowania w przypadku dzieci jest zasadniczo taki sam. Zwykle należy zaczynać od 1 kropli. Przygotujcie napój z jednej kropli i wylejcie połowę napoju przed podaniem dziecku do wypicia. Potem zwiększajcie dawki do 1,2,3 kropli jak podano wyżej, ale nie przekraczajcie granic}' 3 kropli na każde 25 funtów (11,4 kg) wagi ciała dziecka. Dla niemowlaka na początek przygotujcie 1 kropli i zwiększajcie do jednej kropli i dalej maksymalnie do 2 kropli, nie więcej. Jeśli więc podacie rano 1 kropli, odczekajcie do popołudnia, kiedy podacie jedną kroplę, a potem następnego dnia rano - 2 krople. Jeśli niemowlak lub dziecko dostanie mdłości, poczekajcie dodatkowo godzinę lub dwie zanim podacie następną dawkę, która powinna być mniejsza. Podawajcie mniejsze dawki dotąd, aż niemowlak czy dziecko nie zacznie dobrze znosić (przestanie mieć mdłości), ale nie przestawajcie podawać MMS.

Podziękowania dla:
- Mojego przyjaciela i "Ojca Opatrznośći" (:P) Alfreda Kwolka
- Puzzlemana (już nie pierwszy raz udziela mi wsparcia)
- Jima Humble za jego jakże cenne odkrycie

i Wam, tym którzy poświęcacie czas na czytanie tego artykułu.
źródło: http://www.miraclemineralpolska.pl/index.php?p=3

również
Zdrowie,Serce,potas,wapń,sód,magnez... sport zdrowie dieta!


http://www.sport-marcel.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lineye.pl